• Türkçe
  • İngilizce
  • Çince
resim
resim

İnşaat ve Altyapı

Türkiye’nin uluslararası müteahhitlik hizmetleri sunan en büyük ikinci ülke konumu, tüm sektörün önünü açan bir güven ortamı yaratmaktadır. Türkiye’nin coğrafi konumu, uluslararası talebi canlı tutmaktadır. Genç nüfus kaynaklı doğal talebin yüksek olması, konut sahipliği oranının düşüklüğü, potansiyel talebi beslemektedir. İlaveten, kentsel dönüşüme olan ihtiyaç da orta ve uzun vadede arz iştahı yaratmaktadır.

Kamu-özel sektör iş birliği projeleri, yurt dışı müteahhitlik hizmetleri, inşaatı devam eden ve planlanan mega projeler ve inşaat malzemeleri ihracatı sektöre olan ilginin ve dinamizmin devamını sağlamaktadır.

Corintco, Türkiye’nin son 20 yıldaki büyümesinin lokomotifi konumunda olan İnşaat ve Altyapı sektörlerinde farklı alanlarda hizmet sağlamaktadır. Bu hizmetler arasında; Kamu ihaleleri katılımı ve konsorsiyum oluşumu, özel sektör projelerinde danışmanlık, EPC koordinasyon, ihale süreçleri sonrasında ortaya çıkabilecek anlaşmazlıklarda sorunların çözümüne yönelik aracılık yer almaktadır.