• Türkçe
  • İngilizce
  • Çince
resim
resim

Kurumsal Politika

Giderek küreselleşen dünyada firmalardan yöneltilen beklentiler sürekli değişmektedir. Günümüzde kurumsal bireyler olarak kabul edilmeye başlanan firmalar, toplumda insanlığı daha iyi bir geleceğe taşımayı hedefleyen önemli roller üstlenmektedirler.

Hem kamusal hem de siyasi alanlardaki tartışmalara aktif katılım sağlamakta olan firmalardan sosyal sorunları etkin bir şekilde ele almaları beklenmektedir. Corintco, tüm tarafların menfaatlerini temsil eden bir savunuculuk planı oluşturmak için, müşterilerine paydaşlarıyla çok çeşitli etkileşim fırsatları sunar.

Başarı İçin Doğru Etkileşim

İş hayatının her alanında geniş ağlara sahip olan Corintco, hedef topluluğa entegre olmanıza yardımcı olacak, ilgi alanınızdaki kişiler, medya fenomenleri (influencers) ve politika danışmanları ile etkileşime girmenizi sağlamaktadır. Yaşadığınız sorunlar için farkındalık yaratma sürecini kolaylaştıran Corintco, konumunuzu güçlendirecek benzersiz bir yetkinliğe sahiptir.

Konuşmanın Bir Parçası Olmak

Bugün, dünyanın dört bir yanındaki topluluklar, kendileri için önemli olan konularda etkin değişiklikler yapılabilmesi için firmaların ilgili tüm paydaşlarla birlikte tartışmalara katılmalarını ve eyleme geçmelerini talep etmektedir. Corintco, toplumun dikkatini meşgul eden bu tür tartışmalardan daima zamanında haberdar olmanızı sağlayarak, görüşmenin bir parçası olmanıza yardımcı olmaktadır.