• Türkçe
  • İngilizce
  • Çince
resim
resim

Kriz Yönetimi

Zorlu zamanlarda müşterilerimizin yanında olmak ve değer verdiklerini korumak, çok ciddiye aldığımız bir sorumluluktur. Hatalı medya iletişimi, şirket yönetişimin de karşılaşılan anlaşmazlıklar, hukuki sorunlar ve olumsuz kampanyalar gibi kriz durumlarında müşterilerimizi güvenli sulara yönlendirir, bu tür olayların neden olduğu olumsuz sonuçların en aza indirilmesi veya tamamen ortadan kaldırılması için destek oluruz.

Güvenebileceğiniz Bir Can Yeleği

Ekiplerimiz, sorunların kaynağını tespit etme ve tam anlamıyla hedefe yönelik kampanyalar geliştirme konusunda geniş tecrübeye sahiptir. Usta manevra kabiliyeti ve çevikliğiyle Corintco, günümüzün yüksek tempolu elektronik ortamıyla başa çıkmak için gereken araçları kullanarak önemli tartışmalara herkesten önce katılmanızı sağlayarak risklerin yüksek ve kaybetmenin bir seçenek olmadığı anlarda ihtiyacınız olan çözümleri sunmak için daima yanınızda oluruz.

Corintco ile Emin Ellerde

Sakin dönemlerde atalete kapılmak, hazırlıksız yakalanmanıza ve tek bir kıvılcımın sizi başarısızlığa sürüklemesine neden olabilir. Hem müşterilerimizin içlerinin rahat olması hem de varlıklarına zarar gelmemesi için sorunları başlamadan bitirmeye yönelik özgün kriz hazırlık planları sunuyoruz.

Baş Başa Çözümler

Müşterilerimizin menfaati daima birincil önceliğimizdir. İçerisinde bulunduğunuz duruma özel olarak hazırlanmış çözümlerle ihtiyaçlarınızı karşılar, sizlere kesintisiz destek sağlarız. Corintco'da müşterilerimiz, karşılaştıkları her sorunla ilgili 7 gün 24 saat rehberliğimize ulaşabilmektedir.