• Türkçe
  • İngilizce
  • Çince
resim
resim

Strateji Danışmanlığı, Paydaş İlişkileri Yönetimi

Her firma için yeni bir pazar demek, karmaşık bir mevzuat labirenti demektir. Aşina olunmayan böylesine bir ortamda atılan her adım, çözdüğünden daha fazla sorun yaratabilir.

Birçok alanda farklı sorunları ele alabilen deneyimli ekiplerimiz sayesinde; hedef odaklı, etkin ve sürdürülebilir çözümler üreten danışmanlık hizmetleri sunmaktayız.

Uzun Ömrün Sırrı, Sürdürülebilir ve Ekonomik Olmak

Corintco olarak, sürdürülebilirliğin, her çözümün temel bileşeni olması gerektiğine inanıyoruz. Mevzuat ve hukuk zemini içerisinde doğru yolda ilerleyebilmek, en büyük firmalar için dahi zor bir durum haline gelebilir.

Corintco’da politikamız, karşılaşılan engeller karşısında, ilerleme için en uygun yolu bulmak ve müşterilerimize her türlü zorluğun üstesinden gelebilecek çözümler sunmaktır.

Doğadan Ders Alıyoruz

Müşterilerimiz ve paydaşları arasında kurulan uzun süreli simbiyotik ilişkilerin her türlü faaliyetin başarısını artırdığına inanıyoruz. Bunu başarmak için bürokratlar, medya ortakları, ticaret birlikleri, özel sektör ve kamu sektörü paydaşları ile STK'lar ve üniversiteler gibi kilit aktörleri analiz ediyor ve doğru paydaşları belirliyoruz. Corintco ekibi olarak, müşterilerimize söz konusu kilit paydaşlarla sağlıklı, üretken ve uzun vadeli bir ilişki kurmaları ve yönetmelerinde destek sağlıyor, görüş ve pozisyonlarını savunmaya yardımcı oluyoruz.